info@gerilimenerji.com 0 232 502 21 21

Gerilim Enerji

 

BİZ KİMİZ ?

Gerilim Yenilenebilir Enerji ve Teknolojileri A.Ş. Yenilenebilir Enerji, GES Bakım İşletme, Enerji Nakil Hattı Projeleri, Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu v.b. gibi işlerde faaliyet gösteren İzmir merkezli EPC firmasıdır.
Öncelikli hedefleri müşterilerin temel beklentileri olan fiyat, kalite ve zamanında teslim üçgeninde projeleri gerçekleştirmektir. Gerilim Enerji projenizi hayata geçirirken danışmanlık, mühendislik, uygulama, bakım süreçlerinin tamamını üstlenmektedir. Yeniliklere ve geliştirmeye açık, müşteri odaklı hizmetler sunmaktır.

 

VİZYONUMUZ

Sektörde yaptığımız değerlendirmelerde gördüğümüz gereksinimleri karşılamak, bu yönde büyümek, uzmanlık alanımız içinde farklı ürünlere de yönelerek kaliteli hizmet sunmak ve buna bağlı olarak beklentileri karşılanmış her zaman aranılan mutlu bir müşteri portföyü yaratmaktır.

 

MİSYON

Sektörde, günümüzün gereksinimlerini karşılamak için teknik gelişmelere bağlı olarak uzmanlıklar çok çeşitlenmiştir ve artan maliyetleri de düşünerek her uzmanlık dalı için şirket içinde bir bölüm oluşturmak, maliyetin ürün fiyatlarına yansımasına neden olacaktır. Bu da müşterinin fiyat beklentisini olumsuz yönde etkileyecektir.

Bu nedenle, konusunda uzman şirketlerle konsorsiyum şeklinde tecrübeyi ve uzmanlıkları paylaşarak, sinerji yaratmak, bir orkestrada çeşitli enstrümanların çıkardığı farklı seslerin bir şef tarafından disipline edilmesi ile eser yaratmak gibi, takım çalışmasının öne çıkarılması ile çok daha verimli olacağı görüşündeyiz. Müflteri kendi tesisini iyi tanır, biz ise konumuzu iyi biliriz, böylelikle her iki tarafın da projenin içerisinde olması gereklidir. Müflteri tesis ile ilgili bilgileri eksiksiz aktardığında, bu bilgiler de yılların verdiği tecrübelerimiz ile tarafımızdan sentezlenip, doğru yorumlandığında ortaya çıkan yapı o denli kaliteli olacaktır.

1